Супер намалување на Narciso Rodriguez и Issey Miyake во Cosmo Tinex

6 март 2017

Во пресрет на Денот на жената, дрогерии Cosmo Tinex нудат специјални попусти и акции за сите оние кои сѐ уште не се одлучиле што ќе им подарат на своите дами.

Од 1 – ви до 9 – ти март во продавниците на Cosmo Tinex ќе ги најдете неодоливите парфеми од женските линии на Narciso Rodriguez и Issey Miyake на супер намалување од 25 проценти.

Бидете единствени и уживајте во фантастичниот мирис на неодоливите парфеми од овие одлични брендови во кои секоја дама ќе се заљуби.

Ова е совршен подарок доколку сѐ уште не сте одлучиле што да им подарите на вашите најблиски кои дефинитивно ќе бидат среќни со изборот.

Побрзајте, имате само уште неколку дена за шопинг! 

Објавено:
6 март 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
392 пати