Почетокот на најубавото годишно време нѝ донесе неверојатни попусти во омилените Cosmo Tinex дрогерии.

Само овој април ќе имате можност да ги набавите вашите омилени парфеми и козметика по неверојатни цени на кои веруваме дека ќе се израдувате.

Месецов е прекрасен да се подновите и да си подарите нешто себеси, а доколку имате некој повод за дарување, тогаш ова е вистинската прилика за вас.

Покрај одличниот и голем избор на парфеми, во Cosmo Tinex ќе ги најдете и вашите омилени козметички производи од реномирани брендови меѓу кои и Clinique и Estee Lauder.

Погоре во галеријата погледнете го промотивниот леток на Cosmo во кој ќе ги најдете сите атрактивни понуди на кои нема да можете да одолеете.

Објавено:
7 април 2016
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.926 пати