Тренди подароци од Seventeen!

10 август 2015

Како и секогаш, прекрасните Seventeen повторно доделуваат одличен подарок за дамите ова лето. Исончан и блескав тен ќе добиете со неодоливиот Bronzing Powder, а изгледот ќе го надополните со фантастичниот Matte Lasting Lipstick No.34. Seventeen Ви ги подарува овие два исклучителни производи!

Во коментарите на објавата на нашата официјална Фејсбук страница, пишете ни која е Вашата омилена нијанса на кармин за ова лето и лајкнете ја официјалната страница на Seventeen каде ќе најдете и безброј други производи!

Кон крајот на оваа недела, ќе го објавиме добитникот по случаен избор и ќе можете да си го подигнете подарокот!

Објавено:
10 август 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
275 пати