Вашите омилени парфеми и производи на огромна акција во Cosmo

3 ноември 2015

Акциите во Cosmo продолжуваат и овој студен ноември! Во текот на целиот месец тие нѐ изненадуваат со безброј производи на неверојатни попусти.

Покрај вашите омилени, неодоливи парфеми, само овој месец во Cosmo дрогерии ќе најдете интересни сетови за него и за неа на супер акции, козметички сетови од Clinique со вистински убавини, бои за коса и што уште не.

Во текот на овој месец, ние ви ги презентираме сите нивни акции, а она што вие треба да го направите е задолжително да ги посетите продавниците на Cosmo дрогерии и да се опремите за долгата и студена зима!

Објавено:
3 ноември 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
4.616 пати