Вашите омилени производи на неверојатна акција во Cosmo

27 октомври 2015

Само до крајот на овој месец, Cosmo дрогерии организираа неверојатни акции со огромни попусти за сите!

Дел од акцијата се вашите омилени парфеми Versace и Escada што сега можете да ги добиете по неверојатно добри цени.

Во акцијата се сместени и дневните и ноќни креми на брендот Ziaja, течната пудра на Макс Фактор и неодоливите производи на Dove.

Денеска е прекрасен ден да посетите некоја од продавниците на Cosmo дрогерии и да си набавите нешто од нивната понуда.

 

Објавено:
27 октомври 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
2.667 пати