Вистинскиот подарок за секоја жена е во dm

5 март 2015

dm-tea-moderna-215x155mm-07

Ако сте од оние што сè уште не смислиле што да ѝ подарат на посебната жена во вашето опкружување, а притоа не сакате тоа да биде само цвеќе, dm drogerie markt се тука да ви помогнат.

Тие и овој пат го имаат совршениот подарок за секоја жена. Ова е совршена можност да ги искористите попустите кои се и до 50% на парфеми, декоратива и подарок сетови.

Израдувајте ја вашата сакана, мајка, сестра, или било која друга посебна жена во вашиот живот со парфем Davidof Coll Water, Guci rush, или пак подарок сет од брендовите Nivea, Balea, averde и многу други.

Со оглед на тоа дека dm дрогериите содржат сè што ѝ е потребно и што посакува една жена, без разлика на која возраст е, потрагата по вистинскиот подарок ќе биде лесна и успешна.

Прославете го месецот на жената заедно со dm.

На линкот овде можете да го разгледате нивниот мартовски каталог со попусти.

Објавено:
5 март 2015
Категорија: 
Убавина