Во Cosmo Tinex попусти на производите на „Нивеа“

7 јули 2017

Cosmmo Tinex дрогериите секогаш мислат на своите клиенти. Токму затоа во екот на годишните одмори тие ги изненадуваат своите пријатели со неодолива летна понуда.

Се работи за намаление на производите на „Нивеа“ за летна нега на кожа и тоа до дури 44 проценти.

Лосионите за сончање, малсата за сончање со различен заштитен фактор, како и лосионите за сончање сега можете да ги набавите по одлични, летни цени!

Доколку сè уште не сте се подготвиле за летниот одмор, ова е совршено време да го направите тоа.

Акцијата започнува од денеска, а ќе трае сè до недела, затоа не губете време и појдете до вашата најблиска или најомилена Cosmo Tinex дрогерија и подарете ѝ на вашата кожа одлична заштита за уште подобри цени.

Објавено:
7 јули 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.073 пати