Вредни подароци и совети на први октомври во Cosmo - Сити Мол

30 септември 2015

Вашето омилено место каде можете да ги најдете сите козметички производи, Cosmo, на првиот ден од прекрасниот месец октомври ве изненадува како никогаш досега! 

Во нивната продавница во трговскиот центар Скопје Сити Мол, веќе утре ќе можете да дознаете сѐ за вашата кожа и решение на постојаните проблеми со кои се соочувате, директно од експертот Глорија Мапиелеле Тодоровиќ, главна менаџерка за едукација за брендот Clinique на нашите простори. 

"Во четврток од  12 – 18 h, дојдете во Cosmo City Mall, дознајте го типот на Вашата кожа, разберете ги нејзините потреби и со Clinique научете еден нов тренд за шминка на усни – Ombre“, велат од Cosmo. 

За купени производи од Clinique во вредност од 2.000 денари, добивате подарок комплет производи Clinique. 

Повелете на дружба во Cosmo!

Објавено:
30 септември 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
2.199 пати