Задолжително парче: Clinique сет за безгрижна пролет!

23 март 2015

Првите денови од омиленото годишно време во Космо Тинекс пристигнува ексклузивна понуда за сите девојки!

Само сега, во Космо ќе го најдете овој уникатен сет производи составен од Clinique High Impact маскара, молив за очи од брендот и All About Eyes серум за само 1.545 денари.

Она што е особено значајно да се спомене е фактот што само сега, за цената на одличната маскара од понудата на Clinique, вие добивате и моливче за очи и нежен серум.

За крај, брендот овие производи ги спакува во слатко мини розово несесерче на кое веруваме дека вие секако ќе му најдете намена!

Објавено:
23 март 2015
Категорија: 
Убавина