Задолжително парче: Сет производи на Manhattan

3 април 2015

zadolzitelno menheten

Денешниот наш предлог е сет производи од палетата на Manhattan, кои во текот на следните денови ќе бидат промовирани на Fashion weekend Скопје. Знаејќи ги потребите на секоја жена, веруваме дека ќе се пронајдете во овој сет декоративна козметика.

ENDLESS STAY MAKE-UP

За совршен тен и свежа кожа во текот на целиот ден. Течната пудра Endless Stay Make-up е совршен избор за вашето лице.

MANHATTAN LIPS2LAST Colour&Gloss

Имајте совршено полни усни и блескава насмевка.

ЕYEMAZING EFFECT EYESHADOW

Долготрајни сенки за очи во четири бои.

LOTUS EFFECT- лак за нокти

Овие производи може да ги набавите во сите продажни салони на Cosmo-Tinex.

Објавено:
3 април 2015
Категорија: 
Убавина