73 прашања со Тејлор Свифт во нејзиниот фантастичен дом

Планетарно популарната Тејлор Свифт конечно му дозволи на тимот на Вог да прошета низ нејзиниот фантастичен дом на Беверли Хилс истовремено одговарајќи на вкупно 73 брзи прашања.

Во видеото што следи ќе дознаете зошто е таа Инстаграм ѕвезда со повеќе од 74 милиони следбеници, зошто е толку опседната со мачки, која е најспонтаната работа што ја направила во животот, колку ѝ значат наградите, но и кое е парчето што таа обожува да го носи.

Како што очекувавме, нејзиниот дом е навистина прекрасно и топло место исполнето со неодолив мебел во претежно кафена боја, украси совршено усогласени со останатите работи, но и огромен двор во кој таа ужива најголем дел од денот.

Погледнете!

Објавено:
20 април 2016
Прегледно:
914 пати