Ангелите на Викторија ви посакуваат среќни празници!

Спектакуларното шоу што се очекува секоја година од Victoria's Secret и оваа година ги исполни очекувањата. Милиони долари беа потрошени на ревијата и шоуто во Њујорк, кои вчера беа емитувани на националната телевизија. 

Во рамки на таа програма беше претставено и божиќното видео во кое се појавуваат 15 ангели на Викторија и тоа на песната This Love, во изведба на Тејлор Свифт.

Инаку, брендот неодамна ја презентираше и празничната колекција, насловена како Ice Angel.

Објавено:
9 декември 2015
Прегледно:
584 пати