„Добредојдовте дома“ на Elena Luka Home

Под мотото „Сега сме едно големо семејство. Добредојдовте дома!",неодмна во скопската населба Аеродром свечено беше пуштен во употреба првиот станбен објект на компанијата Elena Luka Home. 

Сопственичката и генерален менаџер, Елена Пандева, свечено им ги предаде клучевите на станарите кои ја имаат таа можност да ги уживаат сите бенефиции на квалитетното, урбано, модерно и практично домување во станбениот комплекс „Luxury homes".

Насмевките, радоста за почетокот на нова животна страница е нешто непроценливо. И покрај студеното време, топлината од среќата за новиот дом и уште потопло добредојде зрачеше, а дел од атмосферата можете да видите и во видеото погоре.

Објавено:
5 декември 2015
Прегледно:
2.583 пати