Духовито видео за новата линија на Лубутан

Лубутан ја „сервираше" новата колекција со духовито видео насловено „Under the table".


Во шармантното видео снимено во француски, шик локал е претставена колекцијата чевли за пролет-лето 2016: балетанки со хавајски егзотични мотиви, еспадрили, патики, како и популарните „slip-on" модели.
За сè она што се случуваше „под маса" погледнете во видеото.

Објавено:
3 март 2016
Прегледно:
616 пати