Ева Херцигова е заштитно лице на нов козметички производ од Диор

Харизматичната и сексапилна манекенка Ева Херцигова, е заштитно лице од новата кампања за крема против стареење на брендот Диор.  Totale Dreamskin е мултифункционален производ кој ги компонира оптичките и биолошки активни компоненти, што влијаат површно но и длабински врз кожата на лицето.  Од Диор препорачуваат дека оваа крема се користи самостојоно, но и како подлога за пудра.  Од рекламното видео што ќе го погледнете во продолжение, фокусот е ставен на убавината на Херцигова која иако наполни 40 години, изгледа беспрекорно.

Објавено:
27 јануари 2014