Ким Кардашијан пред породувањето позираше за Карл Лагерфелд

Месец дена пред на свет да ја донесе Норт Вест, старлетата позираше за модниот бренд Шанел во осмиот месец од бременоста. Раперот Канје Вест ја постави фотографијата од бремената Ким на социјалните мрежи, истакнувајќи дека е горд што токму Карл Лагерфелд лично ја сликал неговата девојка. Погледнете го видеото од фотосесијата.

Објавено:
11 септември 2013