Кога „Бекстрит бојс“ ќе станат „Спајс грлс“

Ако денеска ви недостасува да се расположите и насмеете, овие видеа од групата „Бекстрит бојс“ сигурно ќе ви помогнат во тоа.

Некогашната ултра популарна машка тинејџерска група, периодов има турнеја на брод, а вчерашниот настап го посветија на нивните колешки од групата „Спајс Грлс“.

Тие на сцената излегоа облечени како нив и пееја нивни песни. Кевин Ричардсон беше новата верзија на Викторија Бекам односно „Пош Спајс“, Хави Дороу е Џери Халивел, а Ник Картер е машката и висока верзија на Ема Батон. Џеј Меклин се најде во улога на Мел Би, додека Брајан Литрел се обиде да биде во кожата на Мелани Си.

Овие две групи доминираа во 90-тите, па ако растевте со нивните песни, тогаш сигурни сме дека овој нивни настап ќе ви биде забавен.

Во продолжение погледнете ги видеата:

 

 

 

 

 

 

A post shared by Camilla (@camiima) onMay 8, 2018 at 6:17am PDT

 

 

A post shared by Kristin (@kbeezy87) onMay 7, 2018 at 11:42am PDT

 

 

Објавено:
11 мај 2018
Прегледно:
113 пати