Кога Џеј Ло и Џејмс Корден му пишуваат на Лео...

Во последното издание на „Carpool Karaoke“, друштво на Џејмс Корден му правеше Џенифер Лопез.

Освен што отпеаја заедно неколку нејзини хитови, Џејмс доби лекции за тоа како се прават најсекси пози во видео-спотовите.

Зборуваа и за тоа дека Џеј Ло не го осигурала својот задник, но најинтересниот дел секако беше пораката што Корден му ја прати на Леонардо Дикаприо, секако во име на Џенифер.

Што му пиша Џејмс на Лео и што сè се случи за време на нивото другарување во автомобилот, гледајте во видеото погоре.

За тие што сакаат да гледаат „Carpool Karaoke“, на линкот овде, погледнете некои од најдобрите моменти.

Објавено:
30 март 2016
Прегледно:
1.194 пати