Нови сцени од „Убавицата и ѕверот“

Премиерата на филмот „Убавицата и ѕверот“ е закажана за 17-ти март. Обожавателите на оваа приказна со нетрпение го очекуваат ова остварување со Ема Вотсон и Ден Стивенс во главните улоги.

Но, дотогаш излезе уште еден трејлер кој открива нови сцени од остварувањето. Исто така, во него се слуша и песната „Beauty and the Beast“, која специјално за филмот ја изведуваат Џон Леџенд и Аријана Гранде.

А вие што пропуштивте да погледнете како Ема Вотсон ќе изгледа како Бела, ве потсетуваме на линкот ТУКА.

 

Објавено:
31 јануари 2017
Прегледно:
595 пати