Погледнете го серијалот за „Габриел“ чантата на „Шанел“

Модната куќа „Шанел“ изминатиов период се посвети на промовирање на нивната нова чанта именувана по славната дизајнерка, „Габриел“.

За таа цел се презентирани неколку кратки филмови, а последниот, со Фарел Вилијамс беше објавен вчера.

Инаку, кампањата е осмислена од Карл Лагерфелд, а освен музичарот, досега се појавија и видеата со Кристен Стјуарт, Кара Делевињ и Каролин де Мигре, а имате можност да ги погледнете во продолжение:

 

Кара Делевињ

 

 

Кристен Стјуарт

Објавено:
25 април 2017
Прегледно:
287 пати