После провокативната најава излезе новата песна на Џеј Ло

После еротската фотосесија која беше најава за новата песна, и бурните реакции кои ги предизвика, пејачката конечно го објави видеото за „In the morning“.

И ако многумина очекуваа продолжение на фотографиите, сепак тимот се одлучил да подготви видео-запис со текстот на песната, додека во позадина се наѕираат провокативните фотографии.

Дали ќе остане само на ова официјално видео со текст или можеби сепак подготвуваат и поинаква визуелна приказна, ќе видиме наскоро.

 

Објавено:
28 ноември 2020
Прегледно:
182 пати