Приватни моменти од животот на Бијонсе во нејзиното ново музичко видео

Музичката дива Бијонсе конечно го објави спотот за песната „All Night“ од последниот албум „Lemonade“, а во истиот одлучи да сподели семејни моменти со нејзините обожаватели. Преку нејзиното ново видео за кое досега единствено можевме да видиме фотографии, таа ги потсети обожавателите на нејзината свадба со Џеј Зи, бременоста и многу приватни моменти со ќеркичката Блу Ајви. Во видеото ќе видите и моменти од прославата на првиот роденден на Блу, како и моментот кога Бијонсе и Џеј Зи прават заеднички тетоважи, но има и моменти кога биле многу млади. Како и во секое друго видео, така и во ова неизбежни се фантастичните креации кои го одбележаа целиот нејзин албум и сите видеа кои досега беа објавени. Погледнете го одличниот спот за песната „All Night“ и малку попуштете го гласот.

 

Објавено:
1 декември 2016
Прегледно:
731 пати