Sara Fashion: 19 години постоење, 19 дена мега попусти

Модниот бренд Sara Fashion започна со најголемата РОДЕНДЕСКА #СФ АКЦИЈА, по повод 19 години постоење. За време на акцијата љубителите на модата ќе имаат можност да ги купат своите омилени модели намалени до 70%. Акцијата важи во сите продавници на Sara Fashion низ Македонија и онлјан www.sarafashion.mk

„На нашите купувачи секогаш за нашиот роденден, ние им подаруваме мега попусти, така и оваа година може да купат се по намалени цени за целото семејство. Ги покануваме да го прославиме роденденот заедно до 15ти септември во сите наши продавници" велат од Сара Фешн.

Целото семејство може да изберат да купат класични и дезенирани модели со ниски цени на костимите за капење од новата колекција 2018 година, долната облека, како килоти, маици, градници, танги, пижами, чорапи, хулахопки и аксесоари од брендовите СФ, Помпеа, Пенти, НББ.

Роденденската #СФ акција трае до 15ти септември, количините на производите се ограничени.

Спонзорирана објава

Објавено:
29 август 2018
Прегледно:
265 пати