Секси ангелите максимално расположени ја пеат „I knew you were trouble“

Иако некои од нив по величественото шоу се изјаснија дека шармантната Тејлор Свифт баш и не им е омилена, очигледно секси ангелите на Викторија Сикрет не го мислат истото за нејзините песни.

Имено, пред започнувањето на шоуто и за време на пробите тие снимиле многу интересно видео во кое се гледа како тие танцуваат и ја пеат популарната песна на Тејлор, „I knew you were trouble“.

Уживајте во видеото во кое главни актерки се Лили Олдриџ, Адриана Лима, Доцен Крос, Бехати Принсло и Алесандра Амбросио.

Објавено:
3 декември 2013