It's The Most Wonderful Time of the Year во изведба на Џенифер Лопез

По повод католичкиот Божиќ, Џенифер Лопез сподели фотографија во гламурозен црвен фустан. Се работи за креација на брендот „Rocky Gathercole“.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

 

И токму во таа креација се појавува во новиот спот, по повод новата верзија на песната „It's the most wonderful time of the year“.

Ја изведува во друштво на својот пријател Стиви Маки, па погледнете и слушнете како тоа звучи и изгледа.

Објавено:
29 декември 2020
Прегледно:
492 пати