Видео интервју: Лила Стојановска за Fashionel

Погледнете го целосното интервју со шармантната Лила за кое сме сигурни дека ќе го задржи вашето внимание!

За телевизијата и камерите вели дека се нејзината храна, а од нив никогаш нема да се откаже. Популарната водителка Лила Стојановска е дамата која долги години е присутна на ТВ екраните со разни проекти кои секогаш достигнуваат голем рејтинг. Во четвртата епизода од Fashionel TV, таа говори на прашања поврзани со нејзината кариера, приватноста и пасијата кон модата.

Објавено:
17 јануари 2015