Видео: Летниот стил на холивудските ѕвезди

Кратки џинс панталончиња и старки е омилената летна комбинација на Мајли Сајрус, додека шик принтовите и откачените фризури се заштитен знак на ексцентричната Ријана. Летото е период на позитивни трансформации кои се особено забележливи кај младите холивудски трендсетерки, а инспирираат со својата лежерност, игра на бои и необичните модни аксесоари. Во продолжение погледнете го видеото кое ви го пренесува летниот моден амбиент на холивудските улици.

 

 

 

Објавено:
17 мај 2013