Зад сцената со двајца познати актери за Долче и Габана

Популарниот моден бренд Долче и Габана ги воодушеви своите обожаватели со новата рекламна кампања за парфем која доаѓа во пакет- The One и The One for Men, а заштитни лица се актерите Скарлет Јохансон и Метју Меконахи. Во продолжение имате можност да ѕирнете како се одвиваше снимањето. Главната задача ја има легендарниот фотограф Питер Линдберг, а додека ја чекаме официјалната верзија, погледнете го ова црно-бело видео.

Објавено:
21 октомври 2013