Подарете ВАУЧЕР и искористете го осмомартовскиот ПОПУСТ во „Цар Самуил“

6 март 2023

Ако барате начин како во овој месец посветен на жената, да им се заблагодарите и да им покажете посебно внимание на жените во вашиот живот, тогаш тоа нека биде на начин на кој ќе ги потсетите дека грижата и љубовта за себе на најзначајна.

Време посветено само за себе, не е луксуз, туку реална потреба за секоја современа жена која секојдневно живее динамичен живот во постојана трка со времето и обврските.

Токму затоа, месецот на жената во хидротермалниот-медицински центар „Цар Самуил" го одбележуваат со специјални промотивни пакети со специјални попусти – затоа што, како што велат од „Цар Самуил" секоја жена заслужува нега, внимание и релаксација.

Трите осмомартовски пакети вклучуваат различни комбинации на третмани за нега и убавина.

ПАКЕТ 1:
ЛИМФНА ДРЕНАЖА + РЕЛАКС МАСАЖА – 1.760 ден.

ПАКЕТ 2:
ТРЕТМАН НА ЛИЦЕ ЗА ЗАТЕГНУВАЊЕ НА КОЖАТА СО INDIBA DEEP CARE + МАСАЖА НА ЛИЦЕ – 1.760 ден.

Ја затегнува кожата, поттикнува производство на колаген и регенерација на ткивото.

ПАКЕТ 3:
ТРЕТМАН НА ЛИЦЕ, ВРАТ И ДЕКОЛТЕ ЗА ОСВЕЖУВАЊЕ НА КОЖАТА СО INDIBA DEEP CARE + МАСАЖА НА ЛИЦЕ – 1.760 ден.

Поттикнува производство на колаген и регенерација на ткивото.

За секој пакет може да купите ВАУЧЕР достапен во продажба директно во „Цар Самуил", бања Банско или во просториите на лабораторијата „Нова Лаб" во Струмица.

Промоцијата трае до 15-ти март.

А секако може да закажете термин и да им приредете пријатно изненадување на вашите дами за 8-ми Март и со резервација на:

Моб: +389 72 211 011
Тел: 034 377 200
e-mail: contact@carsamuil.com
Или пишете им во порака на нивните социјални мрежи на Фејсбук или Инстаграм.

 

Објавено:
6 март 2023
Категорија: 
Здравје
Прочитано:
647 пати